Polska Biega

Rok 2012

W dniu 19 maja 2012 r. o godz. 16:00 na boisku "Pod lasem" w Chrzanie (tutaj zobaczysz nasz plakat) w ramach ogólnopolskiej Akcji "Polska Biega" Klub Rekreacyjno - Sportowy TKKF "Europejczyk" po raz czwarty zorganizował i przeprowadził wspólne bieganie. Wzięło w nim udział 107 biegaczy, z których najmłodszy miał 1,5 roku życia, a najstarszy 70 lat. Rekreację biegową realizowano na dystansach od 60 do 5000 metrów. Konkurencje przeprowadzono w pięciu kategoriach wiekowych. Zorganizowano również w ramach akcji wspólny marsz "Nordic walking". Pierwsze trzy osoby z każdej kategorii wiekowej otrzymały dyplomy i statuetki okolicznościowe, natomiast dla wszystkich uczestników organizator przygotował pysznego pączka, słodycze oraz napoje. Ponadto, wśród uczestników biorących udział w poszczególnych kategoriach wiekowych rozlosowano nagrody.
Przeprowadzenie imprezy odbyło się dzięki pomocy Urzędu Miasta i Gminy w Żerkowie, oraz Wielkopolskiego Rolniczo - Ogrodniczego Centrum Dystrybucji Gołuchów Zakład w Chrzanie. Tutaj zobaczysz fotki z imprezy.

Rok 2011

W dniu 14 maja 2011 r. o godz. 16:00 na boisku szkolnym w Chrzanie (tutaj zobaczysz nasz plakat) w ramach akcji Polska Biega TKKF Europejczyk w Chrzanie po raz trzeci zorganiował i przeprowadził wspólne bieganie, w którym wzięło udział 112 biegaczy, z których najmłodszy miał 1,5 roku życia a najstarszy 58 lat. Rekraację biegową realizowano na dystansach od 200 do 1000 metrów. Starty odbywały się w czterech kategoriach wiekowych. Zoroganizowano też współny marsz dla wszystkich chętnych korzystając z metody "nordic walking". Pierwsze trzy osoby z każdej kategorii wiekowej otrzymywały specjalne okolicznościowe statuetki a wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze oraz napoje. Nadto, wśród uczestników rozlosowano nagrody. Wszystkie nagrody, słodycze i napoje ufundował TKKF Europejczyk i Wielkopolskie Rolniczo-Ogrodnicze Centrum Dystrybucji Zakład w Chrzanie. Tutaj zobaczysz fotki z tej imprezy.

Rok 2010

W tym roku, przy okazji Akcji Polska Biega, nasz Prezes zorganizował kolejne atrakcje dla mieskzańców a szczególnie dla dzieci wśród których czuje się jak ryba w wodzie. W dniu 08 maja 2010 roku zebraliśmy się przy boisku szkolnym. Przybyło 138 osób w tym sporo dzieci i młodzieży. Najmłodsze było 2,5 letnie dziecko a najstarszy uczestnik liczył 60 lat. Zorganizowano biegi w trzech kategorioach wielkowych oraz marszobieg dla wszystkich. Każdy uczestnik otrzymał napój i słodycze. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano 9 nagród. Tutaj jest kilka fotek z tej imprezy...

Rok 2009

Na trasie Piątkowo - Słubice biegli bardzo znani sportowcy lekkoatletyki - Sebastian Chmara, Paweł Januszewski oraz Tomasz Kucharski. Przez powiat jarociński przebiegali w dniu 6 maja 2009 roku w ramach akcji "Polska biega". Od miejscowości Sucha do Tarzec biegaczom towarzyszyła grupa biegaczy z TKKF "Europejczyk" w składzie:
- Dawid Karliński,
- Krzysztof Rojewski,
- Remigiusz Baszyński,
- Zenon Baszyński,
- Roman Cenkier.

Kilka fotek z imprezy...

Klub TKKF "Europejczyk" zorganizował też w ramach V-tej edycji akcji "Polska Biega" biegi na "własnym podwórku" w formie rekreacyjnej dla dzieci i młodzieży oraz marszobieg dla dorosłych. Spotkaliśmy się w dniu 9 maja 2009 roku o godzinie 16,00 w Chrzanie na boisku szkolnym. Dla każdego uczestnika były nagrody, słodycze i napoje. Łącznie brało udział 96 osób. Sponsorem biegów rekreacyjnych było Wielkopolskie Rolno - Ogrodnicze Centrun Dystrybucji Krzewów - Zakład w Chrzanie. Zobacz jaka była zabawa.